30
31

Sport hírek  -  2015. 09. 14. 16:19 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
    Sáringer Károly a kazanyi világbajnokságon is remekül szerepelt
     Hatalmas sikert ért el a közelmúltban megrendezett kazanyi szenior úszó világ- bajnokságon a Hullám 91 sportolója, Sáringer Károly. A székesfehérvári veterán úszó az 55-59 évesek mezőnyében előbb 12. helyen végzett 100 méteres mellúszásban, majd egyéni csúccsal 17. lett 50 méteres pillangóúszásban, utolsó számában, 50 méter mellen pedig a szintén előkelő 6. helyen zárt.
    Sport hírek  -  2015. 09. 14. 12:01 - A cikk VIDEÓT tartalmaz
    Az ARAK serdülő lány csapata idén is az ország legjobbja
    Igazi dömping volt a hétvégén a Regionális Atlétikai Központban. Szombat délelőtt székesfehérvári kilenc iskola, huszonhét csapatának, mintegy háromszáz gyermekének részvételével, kölyök atlétikai bemutatón ünnepelte a Magyar Atlétikai Szövetség a három éve működő program sikerességét. A legfiatalabbakat követően két napon keresztül már az igazolt versenyzőké lett a főszerep.
    Sport hírek  -  2015. 09. 14. 08:28
    Díjmentes Nordic Walking foglalkozások indulnak a Palotavárosban és az Öreghegyen
     A Fejér Megyei Szabadidősport Szövetség szervezésében, valamint Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormány- zatának támogatásával újra Nordic Walking foglalkozások várják az érdeklődőket Székesfehérváron. A mozogni vágyók az Öreghegyen egészen december 28-ig, míg a Palotavárosban november 11-ig összesen öt alkalommal vehetnek részt a foglalkozásokon.
    Sport hírek  -  2015. 09. 13. 19:57
    Sikorcin betalált, Hetényi lehúzta a rolót - ismét nyert a Fehérvár AV 19
    Második meccsét is megnyerte a Fehérvár AV 19 az EBEL-ben, vagyis két kör után hat pont áll a gárda neve mellett a tabellán. A Volán a pénteki, klagenfurti győzelem után ezúttal az Innsbruckot fektette két vállra hazai pályán, Hetényi Zoltán pedig még gólt sem kapott.
    Fehérvár AV19 - HC TWK Innsbruck 1-0 (1-0, 0-0, 0-0)
    Sport hírek  -  2015. 09. 13. 15:12
    Tornagyőztes lett Nagyváradon a TLI-Alba Fehérvár
    Az évekig nálunk játszó, autóbalesetben elhunyt korábbi román válogatott kosaras, Antonio Alexe emlékére rendezett nagyváradi tornán harmadszor vett részt az Alba Fehérvár. Dzunics Braniszláv csapata két légióssal felállva a házigazdát és az Inter Bratislavát is legyőzte, majd szűken kikapott a Skopjétól, és jobb kosárkülönbséggel először nyerte meg a tornát.
    Sport hírek  -  2015. 09. 12. 20:38
    A második félidőben döntött a Fehérvár KC
    A második játékrészben váltotta két pontra a papírformát a Fehérvár KC hazai pályán a Mosonmagyaróvár ellen a bajnokság harmadik fordulójában. A szünetben még egy góllal a vendégek vezettek, a folytatásban azonban támadásban feljavultak Bakó Botond tanítványai, így az utolsó negyedóra már izgalommentesen telt.
    Fehérvár KC – Mosonmagyaróvár KC SE 25-19 (8-9)
    Sport hírek  -  2015. 09. 12. 19:53
    Öngól, büntető, Videoton-vereség Pakson
    Kéthetes szünet után folytatódott a labdarúgó-bajnokság, de úgy tűnik, nem sok minden változott a bajnoki címvédő Videotonnál. Hiába az új igazolások, a Paks is legyőzte a Vidit. Csertői Aurél csapata az első félidőben Vinícius öngóljával szerzett vezetést, szünet után pedig emberhátrányba került, de így is növelte előnyét. Továbbra is gólképtelenenk a fehérvári csatárok, így marad kieső pozícióban a bajnok...
    Paks - Videoton 2-0
    Sport hírek  -  2015. 09. 12. 17:35 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
    Székesfehérváron számolt be az Atlétikai Szövetség vezetése a Kölyök Atlétika program sikereiről
    Fehérváron, a Csapat országos bajnokság előtt számolt be a Magyar Atlétikai Szövetség vezetése a Kölyök Atlétika elnevezésű program első három éves eredményeiről. A tájékoztatón elhangzott, mára 2500 általános iskolába sikerült integrálni a Nemzetközi Atlétikai Szövetség kezdeményezésére életre hívott programot.
    Sport hírek  -  2015. 09. 11. 21:30
    EBEL, MOL-liga: duplán diadalmas fehérvári hokirajt
    Az osztrák ligában Klagenfurtban kezdte meg szereplését a Fehérvár AV19 a 2015/16-os szezonban. A sokáig bevehetetlen vár mostanában többször kapitulált a mieink előtt, és ezúttal is jobb volt a Volán. Sikorcin Ladislav két góllal vette ki részét a 3-1-es sikerből. Közben a MOL-ligás újonc fiókcsapat itthon verte 5-4-re a Csíkszeredát egy hosszabbításos meccsen.
    Sport hírek  -  2015. 09. 10. 17:52
    Fehérvár továbbra is kiemelten támogatja a diáksportot
    A város elsőrendű fontosságúnak tartja továbbra is a diáksportok támogatását, ez hangzott el a testnevelő tanárok 2015/16-os tanévnyitó értekezletén csütörtökön. A 2014-ben felújított négy általános iskolai tornaterem felújítását 2016-ban két újabb intézményé követi: a Hétvezér Általános Iskoláé és a Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskoláé. A város azon is dolgozik, hogy még több tornatermet vonhassanak be a felújítási programba.