30
31

Sport hírek  -  2015. 09. 19. 22:40 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
    Vastaps Sóstón - kiütéses győzelmet aratott az Újpest ellen a Videoton FC
     Szombaton este a húszszoros magyar bajnok Újpest együttesét fogadta hazai pályán a Videoton FC. A találkozón végig szervezetten játszó fehérváriak az 58. percben Gyurcsó tizenegyes góljával szereztek vezetést, majd a technikás szélső egy kiugrást követően végleg eldöntötte a három pont sorsát. A végeredményt a csereként beálló Kovács István állította be, így a Vidi teljesen megérdemelten nyert 3-0-ára.
    Sport hírek  -  2015. 09. 19. 21:37
    Harminc perc előnyt adott a Fehérvár az MTK-nak - vereség lett a vége
    Nem tudta két pontra váltani a papírformát a Fehérvár KC az MTK otthonában. Bakó Botond csapata egy félidőnyi előnyt adott a fővárosi csapatnak, és bár bő tíz perccel a vége előtt vezetett az FKC, végül a sikert jobban akaró hazai együttes győzött.
    MTK – Fehérvár KC 21-19 (14-9)
    Sport hírek  -  2015. 09. 18. 21:30
    Háromból három - ezúttal hosszabbítás után nyert a Fehérvár AV 19
    Újabb győzelmet aratott a Fehérvár AV 19, igaz ezúttal „csak” hosszabbításban sikerült legyűrni az Olimpija Ljubljana együttesét, ami két pontot ér. A Volán sokkal többet lőtt ellenfelénél, háromszor is vezetett a rendes játékidőben,ebből a szempontból pedig kár a „meccsben hagyott” egy pontért.
    Fehérvár AV 19 – Olimpija Ljubljana 4-3 (1-0, 1-2, 1-1, 1-0) – hosszabbítás után.
    Sport hírek  -  2015. 09. 18. 12:20
    Közönségkorcsolyára várnak minden érdeklődőt az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban
     A 2015/2016-os szezonban a megnövekedett jégidőnek köszönhetően a nagyközönség a korábbinál még gyakrabban veheti igénybe az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok jegét. Az első ilyen alkalom már a hétvégén, 2015. szeptember 19-én lesz, amikor 17 és 20 óra között lesz alkalom korcsolyázni. Érdekesség, hogy idén a zenei paletta is megújul a közönségkorcsolyán.
    Sport hírek  -  2015. 09. 18. 11:21
    Hétfőtől lehet megvásárolni a TLI-Alba Fehérvár 2015/16-os mérkőzéseire a bérleteket
     Szeptember 21-én, hétfőn reggel 10.00 órától lehet megvásárolni a bérleteket a Vodafone Sport- centrumban a TLI-Alba Fehérvár kosárlabdacsapatának mérkőzéseire a 2015/16-os szezonra. Érdekesség, hogy az idei bajnokságban a bérletek mellett ajándékokkal is meglepi a fehérvári szimpatizánsokat az egyesület. A TLI-Alba Fehérvár első bajnoki találkozóját október 3-án, szombaton este 19.00 órakor játssza a Zalaegerszeg ellen.
    Sport hírek  -  2015. 09. 18. 09:25
    Gyulai Memorial: a fehérvári a legjobb egynapos verseny a világon
    A világ legjobb egynapos versenye lett a fehérvári Gyulai Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj a Gyémánt Liga-viadalok után. A világsztárokat felvonultató versenyt először 2014-ben rendezték a Regionális Atlétikai Központban, idén tehát már másodszor randevúztak a Bregyó-közben a Sportok Királynőjének legjobbjai. Az all-athletics.com internetes portál az eredmények alapján 700 szabadtéri, egynapos versenyt rangsorolt.
    Sport hírek  -  2015. 09. 16. 10:44
    Mayer Szabina: Nehéz meccsre számítok az MTK ellen
     Mayer Szabina játéka állandó veszélyt jelent az ellenfél védelme számára – a Moson- magyaróvár elleni mérkőzésen megmutatta, hogy a Fehérvár KC védekezésének is igen hasznos tagja tud lenni. A legutóbbi Európa-bajnokság egyik legjobb magyar játékosa a szombati bajnokin is kitűnő teljesítményt nyújtott.
    Sport hírek  -  2015. 09. 16. 08:56
    Szurkolói információk az Újpest elleni szombati bajnoki rangadóra
     Szombaton este a 2014-es Magyar Kupa győztes - húszszoros magyar bajnok - Újpest FC ellen lép pályára a Videoton FC hazai környezetben. A Sóstói Stadion kapui 18:30-kor nyitnak szombaton, lesz Gyereksarok, szurkolói buszok is közlekednek majd a városban. A bérlettel nem rendelkező szurkolóknak javasolják, hogy vásárolják meg elővételben belépőiket.
    Sport hírek  -  2015. 09. 15. 13:13
    Bakó Botond: Húsz perc fórt adtunk a Mosonmagyaróvárnak
     Élvezetes mérkőzést láthatott szombaton a Köfém Sportcsarnok közönsége, melynek első félidejében a vendég Mosonmagyaróvár szerzett vezetést szervezett, jó játékának köszönhetően. Bakó Botond, a Fehérvár KC vezetőedzője, csapata meccs eleji produkciójáról és a 3-7-es hátrányt követő teljesítmény-javulásáról, valamint a soron következő, MTK elleni bajnokiról is szót ejtett értékelésében.
    Sport hírek  -  2015. 09. 14. 19:27
    Taroltak a Fehérvár Rugby Club lányai, a férfi csapat ötödik lett
    Vasárnap zajlott Fehérváron a Köfém rögbi pályán az Olimpiai női rögbi bajnokság első fordulója. A Fehérvár Rugby Club lányai az első mérkőzésükön az újonc Medvék csapatát verték 55 - 5 re, majd a Fogócska SE csapatát 32 -7-re, az követően pedig a Király DSE együttesét 43-12- re sikerült legyőzni, így tornagyőzelmükkel vezetik a bajnokságot.