30
31

Sport hírek  -  2015. 11. 20. 07:43
    Szurkolói információk a Vasas elleni szombati bajnoki mérkőzésre
    Az OTP Bank Liga 16. fordulójában szombaton 15.30 órakor a Vasast látja vendégül a Videoton FC. A Sóstói Stadion kapui 13.30-kor nyitnak szombaton, lesz Gyereksarok, szurkolói buszok is közlekednek majd a városban. Bérlettel nem rendelkező szurkolóinknak javasoljuk, hogy vásárolják meg elővételben belépőiket.
    Sport hírek  -  2015. 11. 18. 22:02
    A döntetlen is elegendő volt a Videotonnak a továbbjutáshoz a Magyar Kupában
    A labdarúgó Magyar Kupa nyolcad- döntőjének visszavágóján a Videoton FC hazai környezetben fogadta a Szombathelyi Haladás együttesét. A hazaiak egygólos előnnyel várhatták a második összecsapást. Horváth Ferenc együttese Feczesin révén a második félidőben újabb gólt ért el, s bár a Haladás Ugrai révén egyenlített, a Videoton magabiztosan jutott tovább a kupában.
    Sport hírek  -  2015. 11. 17. 22:22
    A Bolzano ellen is folytatta győzelmi sorozatát a Volán
    A válogatott szünet nagyon jót tett a Fehérvár AV19 csapatának, amely azóta minden mérkőzését megnyerte. A Graz és a Ljubljana után ezúttal egy,a mezőny első felébe tartozó elenfelet győztek le Banhamék, szoros, jó meccsen diadalmaskodtak 4-2-re. Ezzel a sikerrel közelebb kerültek a biztos rájátszást érő hatodik helyhez a fehérváriak.
    Fehérvár AV19 - Bolzano 4-2 (1-0, 0-1, 3-1)
    Sport hírek  -  2015. 11. 17. 08:27
    Szurkolói információk a Haladás elleni szerdai Magyar Kupa visszavágóra
    November 18-án, szerda este 20.15-kor kerül megrendezésre a Videoton FC- Haladás Magyar Kupa visszavágó. A mérkőzésre az őszi bérletek érvényesek, és ezúttal csak a fedett, MOL-lelátó lesz nyitva a hazai szurkolók részére. A Videoton FC október végén, Szombathelyen 1-0-ra nyert a Magyar Kupa 4. fordulójának első mérkőzésén.
    Sport hírek  -  2015. 11. 16. 21:19 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
    Valamennyi utánpótlás korosztályban érmet szereztek a fehérvári amerikai focisták
    Remek eredményt ért el a Fehérvár Enthroners együttese a Budapest Eagles csapatával kiegészülve az U17-es és az U19-es honi bajnokságban. A 17 évesek arany-, míg a 19 évesek bronzérmet nyertek a bajnokságban. A dupla siker apropóján hétfőn este a Városháza Dísztermében fogadták a székesfehérvári utánpótlás amerikai focistákat.
    Sport hírek  -  2015. 11. 16. 14:48 - A cikk VIDEÓT tartalmaz
    A kispályás labdarúgás krémje szerepel jövő augusztusban Székesfehérváron
    A kispályás labdarúgás európai elitmezőnye, harminckét nemzet válogatottja kápráztatja el a közönséget jövő augusztusban Székesfehérváron. Az Európai Minifutball Szövetség sikeresnek ítélte az Országos Minifutball Szövetség impozáns pályázatát, melynek köszönhetően 2016. augusztus 22-27. között Székesfehérváron rendezik meg a felnőtt kispályás Európa-bajnokságot.
    Sport hírek  -  2015. 11. 16. 11:05
    Remek fehérvári sikerek a szentendrei szinkronúszó versenyen
    A hétvégén az Orka SE szinkronúszói Szentendrén szerepeltek országos szintű versenyen, ahol összesen 12 egyesület tette tiszteletét. A 32 versenyzőt kiállító fehérvári klub az összetett versenyt megnyerte, ami jól előjel a hétvégi, hazai verseny előtt.
    Sport hírek  -  2015. 11. 16. 10:42
    Rövid pályás úszó országos bajnokság: fehérvári sikerek
    Sebestyén Dalma négy ezüstérmet is szerzett a százhalombattai rövid pályás országos bajnokságon, és bekerült az Európa-bajnokságra utazó magyar válogatottba. A Hullám '91 tehetsége a bronzérmes váltóban is benne volt, amely megőrizte helyét az elitben. Más fehérváriak is jól szerepeltek, a Delfin SE gyermek és serdülő versenyzői is tovább javították legjobb idejüket.
    Sport hírek  -  2015. 11. 15. 19:35
    Papírforma-győzelem, Nagy és Bodo első gólját ünnepelhette
    Az Olimpiuja Ljubljanát fogadta a Fehérvár AV19, amely grazi győzelme után önbizalommal telve léphetett jégre a sereghajtó szlovén csapat ellen. Nagy Gergő első idei góljval lett meg a vezetés az első harmadban. Chris Bodo is először köszönt be, a végére pedig magabiztos lett a  fehérvári győzelem.
    Fehérvár AV19 - Olimpija Ljubljana 4-1
    Sport hírek  -  2015. 11. 14. 21:00
    Chery döntött az utolsó pillanatban, Sopronban nyert az Alba
    Igazi rangadót vívott a TLI-Alba Fehérvár,amely Sopronban próbálta folytatni győzelmi sorozatát. Az elsőp negyedben vezetett, de szünetig hátrányba került Dzunics Braniszláv csapata. Fej fej melett haladtak a csapatok, a rendkívül izgalmas végjátékban Kenny Chery utolsó pillanatokban dobott kosarával nyert az Alba, zsinórban hatodik sikerét aratva ezzel.
    Sopron - Alba Fehérvár 79-80