31

Sport  -  2017. 02. 20. 09:46
    Felelősséget éreztünk a csapat iránt - tízéves a Fehérvár Entroners
    Az idei esztendőben ünnepli tízéves fennállást a Fehérvár Enthroners együttese. A csapat nagy fejlődésen ment keresztül az elmúlt egy évtizedben, tavasszal például a Divízió I-ben szerepelnek már a Koronázók. S hogy milyenek voltak a kezdetek? Mohácsi Attilával, gárda egykori elkapójával beszélgettünk, aki számtalan kedves emléket elevenített fel.
    Sport  -  2017. 02. 19. 01:55 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz A cikk VIDEÓT tartalmaz
    Kupagyőztes az Alba Fehérvár! - a Városház téren ünnepelték az aranyérmeseket
    Négy év után ismét kupagyőztes a székesfehérvári kosárlabda csapat! Az Alba Fehérvár fantasztikus döntőben, elképesztő védekezéssel 59-58-ra verte ellenfelét, egyik legnagyobb riválisát, a Szolnoki Olaj csapatát. A fehérváriak vasárnap éjjel egy óra után érkeztek haza, a csapatot pedig lelkes szurkolói fogadták a Városház téren, ahol egészen hajnalig tartott a fieszta.
    Sport  -  2017. 02. 18. 21:47
    Büntetők után nyert, és szépített a Fehérvári Titánok
    A Tüske- csarnokban szépített a Fehérvári Titánok együttese a MAC Budapest elleni MOL Liga negyed- döntőben. Kóger István együttese a legvégén egyenlített, jöhetett a hosszabbítás, amelyben nem született gól, így a büntetőkre maradt a döntés, ahol az idegek harcát a Fehérvár, egészen pontos Reisz Áron nyerte.
    MAC Budapest – Fehérvári Titánok 2-3 (1-1, 0-0, 1-1, 0-0, 0-1) – büntetőkkel.
    Sport  -  2017. 02. 18. 21:35 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
    Szoros lett a vége - Magyar Kupa győztes az Alba Fehérvár
    Elképesztően szoros végjátékban 59-58-ra győzött az Alba Fehérvár a Szolnok ellen a Magyar Kupa győri fináléjában. Lóránték gyengén kezdtek az Olaj ellen, de talpra álltak és óriási csatában elhódították a Zsiros Tibor Magyar Kupát. Az Alba Fehérvár - 1999, 2000 és 2013 után - negyedszer hódította el a Magyar Kupát.
    Sport  -  2017. 02. 18. 20:08
    Második félidei fordítással nyert Mosonmagyaróváron az Alba Fehérvár KC
    A szünetben még négy góllal vezetett a házigazda Mosonmagyaróvár az Alba Fehérvár KC ellen a női kézilabda NBI tizennegyedik fordulójában, a fordulás után azonban összekapta magát Deli Rita gárdája, és a hajrában jobban összpontosítva végül két góllal nyert.
    Mosonmagyaróvár – Alba Fehérvár KC 29-31 (17-13)
    Sport  -  2017. 02. 18. 17:24
    Szünet után indult a Vidi "tavaszi hadjárata"
    Folytatódott a labdarúgó-bajnokság, a listavezető Videoton számára hazai rangadóval az Újpest ellen. Rosszul indult a tavasz, hiszen korán hátrányba került a fehérvári csapat a felcsúti stadionban, de a második félidő közepére már kétgólos előnyben volt, délszláv légiósai eredményes játékának köszönhetően.
    Videoon - Újpest 5-1 (1-1)
    Sport  -  2017. 02. 18. 12:20 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
    Idén is több százan sportoltak a Nálad a szerva, Nagyi! rendezvényen
    Az Alba Bianca Tennis Club családi tenisznapot szervezett szombaton a Videoton Oktatási Központban. Az esemény célja a tenisz sportág népszerűsítése, valamint a mozgássérültek érdekében a testi, lelki és mentális integráció elősegítése volt. Az V. „Nálad a szerva, Nagyi!” elnevezésű programon több száz mozogni vágyó vett részt.
    Sport  -  2017. 02. 17. 20:50
    A Körmend is kipipálva, jöhet a Szolnok elleni kupadöntő!
    A negyed-döntőben egyaránt remeklő Alba Fehérvár és Körmend kupa elődöntője hatalmas csatának indult, az első negyedben nem tudott eszakadni egymástól a két csapat. A másodikban egy ideig jobban állt a Körmend, de folyamatosan őrölte fel ellenfelét a nagyon koncentráltan játszó, nagy iramban kosarazó és több játékost forgató Alba. A fehérváriak kintről és a palánk alatt is veszélyesek voltak, az ellenfél addig tudott versenyben maradni, amíg beestek a kinti dobásai. A hajrában már fölényessé vált az Alba győzelme, jöhet a döntő a Szolnok ellen!
    Alba Fehérvár - Körmend 91-68
    Sport  -  2017. 02. 17. 10:41
    Indul a futószezon: február végén Gántra várják a terepfutás szerelmeseit
    A hideg még itt van velünk, de a futókat ez nem zavarja, javában készülnek már a szezonra. Így télen pedig a terepfutásé a főszerep, február 26-án 10 órakor dördül el a startpisztoly a CEP Trail Gánton. A résztvevők természetesen értékes befutócsomaggal gazdagodnak a befutóérem mellett. A szervezők persze gondoltak a kevésbe profikra is, lesz egy 4km-es, ingyenes, úgynevezett tavaszváró futás is, szinte teljesen sík tereppel.
    Sport  -  2017. 02. 16. 19:50
    Kiütéssel elődöntős a Magyar Kupában a fehérvári kosárcsapat
    A kosárlabda Zsíros Tibor Magyar Kupa negyeddöntőjében a ZTE ellen játszott a bajnokságban listavezető Alba Fehérvár. Ebben a szezonban kétszer is szoros meccset vívtak a felek, de ezúttal a második negyedtől már egyre jobban elhúzott és végül nagyon simán győzött Dzunics Braniszlav csapata. Az Albában mindenki hozzá tudott tenni a sikerhez, hatan is legalább tíz pontig jutottak. Amióta ebben a formában rendezik a kupa végjátékát, először nyerte meg első meccsét és került az elődöntőbe az Alba.
    Alba Fehérvár - ZTE 98-73