Látnivalók

Tömegsport

Sport hírek  -  2016. 06. 17. 11:51 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
    Sportnapot tartott a Kríziskezelő Központ
    Az elmúlt évekhez hasonlóan a Kríziskezelő Központ az idei évben is megrendezte hagyományos sportnapját. A szervezet célja, hogy legalább egyszer egy évben sportolási lehetőséget tudjanak biztosítani hajléktalan embertársainknak, akik jól érezhetik magukat, és megfeledkezhetnek mindennapi problémáikról.
    Sport hírek  -  2016. 06. 16. 18:13
    Jégkorong: Andrew Sarauer újabb egy évig kék-fehérben
    A magyar válogatott játékos, Andrew Sarauer negyedik szezonját kezdi meg a Fehérvár AV19 csapatában. A támadó 2013-ban szerződött Székesfehérvárra, és rögtön első szezonjában a Volán legeredményesebb játékosa lett. 2015-ben megkapta a magyar állampolgárságot, idén pedig ott volt az A-csoportos világbajnokságon is hazánk színeiben. Sarauer egyéves megállapodást kötött a Volánnal.
    Sport hírek  -  2016. 06. 16. 11:05 - A cikk VIDEÓT tartalmaz
    Western Országos Bajnokság lesz a hétvégén Fehérváron
    Mindig is magával ragadta a western filmek hangulata, szereti a country zenét és a vidám versengéseket? A hamisítatlan country hangulatért nem kell Amerikába menni, elég, ha ellátogat a Kunos Lovardába a 2016. június 18-19. között megrendezésre kerülő a székesfehérvári Országos Western Bajnokságra. A kétnapos rendezvényre ingyenes lesz a belépés.
    Sport hírek  -  2016. 06. 16. 08:46
    Kategóriagyőztes lett Székesfehérvár az idei Kihívás Napján
    A „Kihívás Napjához” Székesfehérvár idén is csatlakozott. Május 25-én, szerdán 00.00 órától 21.00 óráig különböző fehérvári helyszíneken számos program várta a sportolni vágyókat. A nemzetközi versenyben a 80 000 és 100 000 fő közötti lélekszámú települések kategóriájában Székesfehérvár kategóriagyőztes lett, míg a hazai versenyben második helyezést ért el.
    Sport hírek  -  2016. 06. 15. 12:00
    Jégkorong: Preston Shupe újabb egy évig Fehérváron
    A Fehérvár AV19 MOL Liga-csapatának kapitánya szerződést hosszabbított, így következő szezonban is Székesfehérváron játszik majd az előző idényben Franciaországból érkező támadó, Preston Schupe, aki már nagyon várja a bajnokság rajtját.
    Sport hírek  -  2016. 06. 14. 20:56
    A futball ünnepe - magyar győzelemnek örülhettek a Zichy ligetben szurkolók
    Népes szurkolótábor gyűlt össze kedden kora este a Zichy ligetben: Székes- fehérváron is nagy izgalommal várták, hogy a magyar labdarúgó válogatott 44 évet követően újra Európa-bajnoki mérkőzésen lépjen pályára. A lelkes szurkolók buzdítása szerencsét hozott a nemzeti tizenegynek, amely 2-0-ra felülmúlta Ausztriát, s győzelemmel nyitott az Eb-n.
    Sport hírek  -  2016. 06. 14. 11:41
    Röplabda: Diákolimpiai bajnokok a felsővárosis gyerekek
    A fehérvári röplabdás lányok valamennyi mérkőzésüket megnyerve aranyérmesek lettek a miskolci röplabda diákolimpia-döntőn és 2016-ban diákolimpiai bajnoki címet szereztek. A fiúk is eredményesek voltak, ők az elődöntőben egy kecskeméti csapattól kaptak ki, és végül negyedik helyen végeztek.
    Sport hírek  -  2016. 06. 14. 10:05
    A fehérvári triatlonisták Fonyódon is folytatták az éremhalászást
    Az idén alakult Alba Triatlon SE igazán jó lendülettel veszi az akadályokat. Minden versenyükről érmes helyezésekkel térnek haza. Június 11-én Fonyódon a sprint távú ranglista és rövidtávú Ob-n mérte össze tudását a csapat az ország legjobbjaival.
    Sport hírek  -  2016. 06. 13. 14:49 - A cikk VIDEÓT tartalmaz
    Jégkorong: Sofron István hazatért - 1+1 évre írt alá a Volánhoz
    A magyar válogatott három legjobbjának egyike három év után tér vissza a Fehérvár AV19 csapatához. Sofron István 1+1 éves szerződését hétfőn délután írta alá a fehérvári klubbal. Sofron három évvel ezelőtt szerződött a Krefeldbe, majd idén januárban Klagenfurtba igazolt. Sofron István így nyilatkozott a szerződéskötés után: „Mindenképpen haza szerettem volna térni. Sok oka van ennek, de az egyik fő ok az, hogy itt nőttem fel, sokat kaptam a várostól és a csapattól és itt lettem az a játékos, aki vagyok."
    Sport hírek  -  2016. 06. 13. 13:40
    Székesfehérvár ad otthont a Felnőtt Országos Öttusa Bajnokságnak
    Szombaton és vasárnap ismét rangos sport- eseménynek adhat otthont a Királyok Városa. Fehérváron rendezik meg a Nu Skin Felnőtt Országos Öttusa Bajnokságot, melynek keretében összesen hetven öttusázó méri össze tudását. A versenyeknek a Csitáry G. Emil uszoda és az Alba Volán SC sporttelepe ad otthont.