Látnivalók

Tömegsport

Sport hírek  -  2016. 10. 15. 20:02
    Megártott a hosszú szünet, Vidi-vereség Diósgyőrben
    Hiába a korábbi jó forma, a háromhetes bajnoki szünet nem tett jót a Videotonnak. A fehérvárik az első félidőben vezetést szerezhettek volna a DVTK otthonában, de nem éltek lehetőségeikkel, a hajrában pedig két gólt kaptak. Ezzel augusztus óta először szenvedtek vereséget, és megelőzte őket a Ferencvárost legyőző Haladás a táblázaton.
    DVTK - Videoton 2-0 (0-0)
    Sport hírek  -  2016. 10. 15. 19:29
    Egynegyednyi jó játékkal verte az Alba a MAFC-ot
    A fővárosban folytatódott az Alba Fehérvár számára a kosárlabda-bajnokság. A MAFC otthonában a második negyedben volt markánsan jobb az Alba, de a hazaiak szorossá tudták tenni a hajrát. A végén ismét odafigyelt és behúzta a meccset a Fehérvár, így továbbra is veretlen a bajnokságban.
    MAFC - Alba Fehérvár 70-81
    Sport hírek  -  2016. 10. 14. 21:55
    Végre bravúr idegenben, Bécsben nyert a Volán
    Megszerezte első pontjait idegenben a Fehérvár AV19 az EBEL idei szezonjában. Rádásul nem akárhol, a forduló előtt listavezető, hazai pályán kiváló mérleggel rendelkező Vienna Capitlas otthonában nyertek Sofronék.
    Vienna Cpitals - Fehérvár AV19 3-4 (0-2, 2-0, 1-2)
    Sport hírek  -  2016. 10. 12. 19:50 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
    Hajrágyőzelem sok izgalom után, veretlen az Alba
    Bemutatkozott hazai pályán a bajnokságban az Alba Fehérvár. A Falco ellen rosszul kezdett a Dzunics-csapat, a vendégek tízzel is vezettek az első negyedben. Fordított, de nem tudott elhúzni az Alba, sőt, a negyedik negyedet ismét hátrűányban kedzte. A hajrában a feljavuló védekezés és a jó büntetőzés döntötte el a meccset az Alba javára, amely így másodszor is győzött a szezonban.
    Alba Fehérvár - Falco 77-72
    Sport hírek  -  2016. 10. 12. 19:33
    Idegenben nem megy - Kisvárdán is kikapott az Alba Fehérvár KC
    Küzdelmes mérkőzésen maradt alul az Alba Fehérvár KC a Kisvárda otthonában. Deli Rita együttese az első félidőben többször is vezetett, volt hogy három góllal, a szünetben mégis döntetlen volt az állás. A második félidőben a Fehérvár végig szaladt az eredmény után, két perccel a vége előtt csak egy volt a különbség, de az egyenlítés nem jött össze.
    Kisvárda – Alba Fehérvár KC 23-22 (8-8)
    Sport hírek  -  2016. 10. 12. 16:36
    Józsa Dávid világbajnok vitorlázó műrepülőt fogadták a Városházán
    Szerdán délután a Városházán gratuláltak Józsa Dávid vitorlázó műrepülő világbajnoknak, aki a 19. FAI Korlátlan Vitorlázó Műrepülő Világbajnokságon és 7. FAI Haladó Vitorlázó Műrepülő Világbajnokságon ért el kiváló teljesítményt. A találkozón jelen volt a pilóta családja és Szilády Dezső, az Albatrosz Repülő Egyesület elnöke is.
    Sport hírek  -  2016. 10. 12. 15:12
    Változatos mozgásformák decemberig a Nyitott Tornatermek programjain
    Újraindult szeptembertől a díjmentesen igénybe vehető Nyitott Tornatermek programsorozat Fehérváron. Az egészségükért aktívan tevő, mozogni vágyókat 25 helyszínen 19 féle sportolási lehetőséggel várják a szervezők. A programokon résztvevők 2016. október 8-tól egészen 2016. december 21-ig számos mozgásforma közül választhatnak.
    Sport hírek  -  2016. 10. 12. 13:04
    Újabb nívós utánpótlás kosárlabdatorna lesz a hétvégén Fehérváron
    Ismét rangos utánpótlás kosárlabda tornának lehet a házigazdája Fehérvár. Október 14-16. között az U15-ös EYBL tornát rendezik meg a Királyok Városában. A nemzetközi utánpótlás sporteseményen összesen kilenc együttes fiataljai küzdenek a legjobb eredményért az MKOSZ csarnokban.
    Sport hírek  -  2016. 10. 11. 16:47
    Elkezdődött az általános iskolások városi Sakk Csapatbajnoksága
    Elkezdődtek a 2016/2017. tanévi I-II., III-IV. és V-VI. korcsoportos általános iskolás diákok számára kiírt Sakk Csapatbajnokság küzdelmei. A szervezők összesen hat csoportba osztották az általános iskolás indulókat. A négy körből álló versenysorozat minden fordulójának a Németh László Általános Iskola ad otthont.
    Sport hírek  -  2016. 10. 10. 15:31 - A cikk VIDEÓT tartalmaz
    Futás és jótékonyság - vasárnap rendezték a Budapest maratont
    Rengeteg fehérvári vett részt a 31. Spar maratonon. A futók idén jótékonykodhattak is, hiszen Iváncsics Zsolt - aki két kisgyermeket tol végig a 42 kilométeren - a budapesti és a fehérvári gyermekotthon javára szervezett gyűjtést.