Látnivalók

Tömegsport

Sport  -  2016. 11. 13. 14:23
    EHF-kupa: öt góllal nyert Nagymihályon az Alba Fehérvár KC
    Vasárnap 13:00 órától Nagymihályon, a Iuventa Michalovce otthonában lépett pályára az Alba Fehérvár KC az EHF-kupa harmadik selejtezőkörében. A párharc győztese ott lesz a sorozat csoportkörében. A szünetben öt góllal a Fehérvár vezetett, a második félidőben pedig sikerült ezt az előnyt megtartani.
    Iuventa Michalovce – Alba Fehérvár KC 23-28 (12-17)
    Sport  -  2016. 11. 12. 19:55
    Fantasztikus harmadik negyeddel nyert Kaposváron az Alba
    Nem várt könnyű mérkőzés Kaposváron az Alba Fehérvárra, de szünet utáni játékával végül simán nyert a csapat. Pedig az első félidőt még a hazaiak zárták előnyben, mert nem stimmelt a fehérvári kosarasok védekezése. A harmadik negyedben viszont csak öt pontot kaptak Edwardsék, ez pedig megalapozta a győzelmet. Tizenhat ponttal bizonyult jobbnak az Alba a Kaposvárnál.
    Kaposvár- Alba Fehérvár 72-88
    Sport  -  2016. 11. 12. 14:41
    Utánpótlás tornát rendezett a Fehérvári Rugby Club
    Tizedik alkalommal tartotta meg őszi utánpótlás tornáját a Fehérvári Rugby Club vasárnap. A Sült Krumpli Kupán a hűvös idő és az olykor szakadó eső ellenére több korosztályban tizennyolc csapat versengett egymással a székesfehérvári Köfém-pályán. Szalagos rögbi és klasszikus szabályok - mindent kipróbálhatott, aki játszott.
    Sport  -  2016. 11. 12. 14:10 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
    A Tóvárosi Általános Iskola nyerte a XIV. ARAK AKTIV Városi Döntőt
    Az Alba Regia Sport- csarnokban mérhették össze tudásukat a fiatalok az ARAK AKTIV Városi Döntőjében. A 1-4. évfolyamos diákoknak négy feladatot kellett teljesíteni. Az elmúlt alkalmakhoz hasonlóan, ezúttal is népes számú közönség előtt szerepeltek a fináléba jutott csapatok, melynek végén a Tóvárosi Általános Iskola diákjai végeztek az első helyen.
    Sport  -  2016. 11. 11. 21:43
    Beauregard győztes büntetővel debütált, nyert a Volán Dornbirnban
    A válogatott szünet után közvetlen riválisához, a táblázaton előtte álló Dornbirnhoz utazott a Fehérvár AV19.  A magyar EBEL-csapat nem mindennapi körülmények között nyert: egyszer sem volt emberelőnyben és a hazaiak huszonkettővel többet lőttek kapura. De Manavian duplájával így is kétszer a Volán vezetett, majd a szétlövésben az első meccsét játszó Thomas Beauregard lőtte be a győztes büntetőgólt.
    EC Dornbirn - Fehérvár AV19 2-3 (1-1, 0-1, 1-0, 0-0, 0-1) büntetőkkel
    Sport  -  2016. 11. 11. 20:03
    Mint harminckét éve: a Videoton ismét legyőzte a Partizant
    1984-ben az UEFA kupában, most egy felkészülési mérkőzésen történt meg, hogy a fehérvári futballcsapat legyőzte a szerbek egyik legjobb együttesét. Akkor Szabó lőtt négy gólt, most Feczesintől egy is elég volt, hogy a piros-kékek örülhessenek a Partizan Beograd ellen.
    Sport  -  2016. 11. 11. 09:55
    Hétvégi program - idegenben a fehérvári csapatok
    Mozgalmas három nap elé néznek a fehérvári klubcsapatok, zömében idegenben játszanak. Összesen két és félezer kilométert utaznak - az annyi, mint a Székesfehérvár-Madrid távolság. Két "hazai" derbi lesz: a Videoton ma 18 órától Felcsúton játszik felkészülési meccset a Partizan Belgráddal  - a 32 évvel ezelőtti parádés UEFA kupa meccs tiszteletére. Az NBI/B-s férfi kézisek szombat este játszanak a korábbi világválogatott Éles István által alapított Veszprém KKFT Felsőörs ellen.
    Sport  -  2016. 11. 11. 09:42
    Sérülés miatt nem bokszolhat szombaton este Pintye Szabolcs
    Az eredeti tervek szerint a középsúlyú magyar bajnok Pintye Szabolcs is kötelek közé lépett volna a Felix Promotion szombat esti élő televíziós gáláján, melynek a székesfehérvári Lakeside Hotel konferencia csarnoka ad otthont. A fővárosi sportember az Afrika-bajnoki övvel rendelkező dél-afrikai Salehe Mkalekwa (9 győzelem, 2 vereség) ellen készült, amikor beütött a baj.
    Sport  -  2016. 11. 11. 09:18
    Nyitott Tornatermek - a Jáky tornatermében tartják a röplabda foglalkozásokat
    Az őszi szünet után folytatódó, díjmentesen igénybe vehető Nyitott Tornatermek programsorozat számos mozgásformát biztosít. Az eddigi hétfői és csütörtöki röplabda foglalkozásokat a Bugát Pál Szakgimnázium, Szakközépiskola tornatermének átmeneti műszaki problémái miatt november 7-től a Jáky József Szakgimnáziumában tartják.
    Sport  -  2016. 11. 11. 08:01
    Kölcsönözzön sílécet, snowboard-ot és sisakot a városi sí-bankból!
    Az alap- felszerelésnek számító sílécen, sícipőn és boton kívül kiegészítőkkel is várjuk az érdeklődőket. A Városi Sí-Bankból snowboardot és sífelszerelést is lehet kölcsönözni, de külön sílécet, bakancsot vagy botot is. Bejelentkezés és információ Gáncs Józseftől, a Városi Sí-Bank kezelőjénél kérhető a 20/911-22-90-es telefonszámon.