30
31

Sport hírek  -  2015. 09. 25. 21:36
    Háromszor vezetett Bécsben a Volán, mégis kikapott
    Igazán fordulatos mérkőzést játszott a Vienna Capitals otthonában a Fehérvár AV19. Az előző idény negyeddöntőjének visszavágóján 1-0-ra, 2-1-re, majd 3-2-re is vezetett a Volán, de mindig egyenlített, majd sorozatos emberelőnyben játszva fordított a Bécs. Végül egy góllal voltak jobbak a hazaiak.
    Vienna Capitals - Fehérvár AV19 5-4
    Sport hírek  -  2015. 09. 25. 18:33 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
    Alba-triplák és hazai siker a TLI-Székesfehérvár kosártornán
    Hazai tornája döntőjét játszotta a TLI-Alba Fehérvár a Kassa ellen. Igazi dobópárbajt láttunk a meccs elején, szünetig a fehérváriak 62, a vendégek 64 százalékkal dobták a triplát, és félszáz pontig jutott az Alba. A második félidőben sikerült növelni az előnyt és összesen tizenhat triplát szerezve 90-82-re megnyerni a döntőt.
    Sport hírek  -  2015. 09. 25. 13:36
    Fehérvárra érkezik A sport legyen a tied! program
    A kezdeményezés fő célja, hogy minél több tanuló megismerhesse a lakóhelye közelében fellelhető sportegyesületeket, ezáltal segítve a sportágak utánpótlás-bázisának növekedését. Az élményszerű aktivitást nyújtó, több mint 20 sportágat bemutató programon a gyerekek nemzetközileg elismert élsportolókkal is találkozhatnak.
    Sport hírek  -  2015. 09. 25. 07:52
    Székesfehérvárról indul szombaton a Chrono Classic Oldtimer Szuperkupa
     Szeptember 26-án, szombaton közel 90 veteránautó és különleges yougtimer indul Székes- fehérvárról Balatonlelle irányába. A Siófokot is érintő 280 km hosszú útvonalon néhány ügyességi feladat is vár a résztvevőkre a navigálás mellett. Immár negyedik alkalommal találkoznak Székesfehérváron a Chrono Classic futam résztvevői. Már reggel 8 órától érkeznek az ország minden szegletéből a makulátlan állapotban lévő oldtimerek az Alba Pláza mellé.
    Sport hírek  -  2015. 09. 24. 20:45
    Jobban dobta a triplákat az Alba, bejutott a döntőbe
    Inkább küzdelmes, mint szép mérkőzésen verte a TLI-Alba Fehérvár a Kecskemétet hazai rendezésű tornája elődöntőjében. A fehérváriak tizenkét hárompontos kosarat dobtak, míg a vendégek csak kettőt, és ez perdöntő különbségnek bizonyult. A pénteki döntőben a Kassa lesz az Alba ellenfele, miután legyőzte a Szegedet.
    Sport hírek  -  2015. 09. 24. 15:01
    Hétvégén rendezik a XI. Sárkányhajó Fesztivált a Csónakázó-tavon
     A tó felújítása előtt, méltóan nagy létszámmal versenyeznek a sárkányhajósok idén a Vidámparki Csónakázó tavon. 58 legénység nevezett a versenyekre, így a pénteki és a szombati verseny is izgalmas lesz. A hosszú táv is népszerű, mert a három időfutamban 3x6 legénység indul, így a 18 csapat közül fog kikerülni a győztes. A fáradt legénységeket, a Sárkányhajó Party fogja ellazítani A Szabadművelődés Házában.
    Sport hírek  -  2015. 09. 24. 08:29
    A Sóstói Stadion legemlékezetesebb pillanatait eleveníti fel a Videoton FC
     1967. szeptember 20-án a VT Vasas – Rot-Weiss Erfurt mérkőzésen avatták fel a felújított Sóstói Stadiont. A piros-kék szentély történelme újabb mérföldkőhöz érkezett, ennek kapcsán játékra és időutazásra hívja a szurkolókat a Videoton FC. „Legszebb pillanatom Sóstón” címmel október 1-től 10 héten keresztül elevenítik fel a Sóstói Stadion legemlékezetesebb pillanatait.
    Sport hírek  -  2015. 09. 23. 20:59
    Szünet után FKC-fordítás és győzelem a Debrecen ellen
    Az MTK-tól elszenvedett váratlan vereség után nem sok ideje maradt összekapnia  magát a Fehérvár KC csapatának. A közvetlen riválisnak számító Debrecen érkezett a Köfém-csarnokba, és a rangadó első félideje után még vezetett. A második játékrész azonban a nagyot küzdő FKC-é volt, a nyolcgólos Tápai vezérletével nyert Bakó Botond csapata.
    FKC - Debrecen 29-27 (16-17)
    Sport hírek  -  2015. 09. 23. 18:54
    Városi Atlétikai Mezei Futás Diákolimpia Döntő - futókkal telt meg a Tóvárosi rét
    Közel nyolcszáz általános iskolás részvételével került sor ma délután a Városi Atlétikai Mezei Futás Diákolimpia döntőjére a Tóvárosi réten. A szép őszi időben és jó hangulatban telt mezei futóverseny legjobbjai képviselik városunkat a megyei döntőn, amit még ősszel megrendeznek, míg az országos döntő tavasszal lesz majd.
    Sport hírek  -  2015. 09. 23. 17:42 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
    Az Európa-liga győztes röplabda-válogatott játékosait fogadták a Városházán
     Röplabdaláz tört ki az elmúlt hetekben Magyar- országon! Hazánk női válogatottja előbb június elején 28 év után kvalifikálta magát az Európa-bajnokságra, majd a közelmúltban fantasztikus bravúrt elérve az Európa-liga győzelmet is bezsebelte. A rangos torna fináléja két mérkőzésen dőlt el, Jan De Brandt tanítványai végül aranyszettben múlták felül Törökország legjobbjait, s így feljutottak a világelitbe.