30
31

Sport hírek  -  2016. 01. 07. 17:50
    Már nem Rob Pallin a Fehérvár AV19 vezetőedzője
    Voltak feszültségek és gyengébb eredmények is, mégis mondhatjuk, hogy váratlanul történt az edzőváltás az EBEL-ben szereplő jégkorongozóknál... A Fehérvár AV19 menedzsmentje a mai nappal felbontotta Rob Pallin vezetőedző szerződését, és a szezon hátralévő részére a finn Hannu Järvenpää-t bízta meg a vezetőedzői feladatok ellátásával.
    Sport hírek  -  2016. 01. 07. 15:43
    Fél évszázad a csúcson - Rácz Lajos a szőnyegen és a szőnyegen túl
     Elbúcsúzott a Honvéd Szondi SE vezetőedzői posztjától Rácz Lajos világ- és Európa-bajnok birkózó, mesteredző, aki befejezi edzői pályafutását a klubnál, de marad a birkózók vezetője és segíti az új csarnok kialakítását is. Nevéhez olimpiai ezüstérem, világ és kétszeres európabajnoki aranyérem, örökös magyar bajnoki cím fűződik, emellett 18 világversenyen mindig a legjobb hat között végzett.
    Sport hírek  -  2016. 01. 07. 08:00
    Bakó Botond: Ötven percig jól játszottunk a Győr ellen
    Remekül kezdett, az első percekben vezetett is Győrben a Fehérvár KC együttese. A folytatásban aztán a hazaiak átvették az irányítást, végig vezettek ugyan, de jelentős különbséggel nem tudtak ellépni. Mindössze az utolsó nyolc percben őrölték fel a fehérvári lányok ellenállását, így végül a Rába-partiak 32-24-es győzelmet arattak.
    Sport hírek  -  2016. 01. 05. 21:30
    Hosszabbítás után nyert a Volán Linzben
    Karácsony után ismét legyőzte a Fehérvár AV 19 a Linzet. Az ünnepekkor még listavezető Linz akkor Fehérváron szaladt bele nagy verésbe, ezúttal pedig hazai pályán, szoros meccsen, hosszabbítás után kapott ki a Volántól. A Fehérvár ezzel továbbra is kilencedik az EBEL-ben.
    Black Wings Linz - Fehérvár AV19 3-4 (0-0, 2-3, 1-0, 0-1) – hosszabbítás után.
    Gólszerzők: McLean, Palin (2), illetve Sarauer (2), Varga, Nagy G.
    Sport hírek  -  2016. 01. 05. 15:02
    Hétfőn kísérik utolsó útjára Kulcsár Antal mesteredzőt
     Kulcsár Antal, az Alba Volán SC Öttusa Szakosztály egykori mesteredzője, valamint a magyar válogatott korábbi szövetségi kapitánya december 24-én, 65 éves korában elhunyt. Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata a mesteredzőt saját halottjának tekinti. Temetése január 11-én, hétfőn 11 órakor lesz a Hosszú-Szedres temetőben.
    Sport hírek  -  2016. 01. 05. 10:29
    Herr Anita előre tekint és optimista
     Vasárnap Győrben nyolcgólos, 32-24-es vereséggel kezdte az évet a Fehérvár KC. A kétszeres Bajnokok Ligája otthonában Herr Anita hét gólt szerzett, csapata egyik legjobbja volt támadásban. Az átlövő optimistán várja a folytatást, és hisz benne, hogy feledtetni tudják az őszi, gyengébb produkciót.
    Sport hírek  -  2016. 01. 03. 19:43
    Újabb vereség: a Villach verte a Volánt
    A ljubljanai vereséget követően bravúr kellett volna, hogy pontszerzéssel javítson helyzetén a Fehérvár AV19. A közelgő középszakasz előtt egyre nagyobb a csapat hátránya a riválisok mögött, és nem sikerült közelebb kerülni hozzájuk Villachban sem. A negyedik helyezett hazaiak hatékonyabban dolgoztak a kapu előtt.
    Villach - Fehérvár AV19 3-1 (1-0, 1-1, 1-0)
    Sport hírek  -  2016. 01. 03. 19:36 - A cikk VIDEÓT tartalmaz
    Kézilabda: Nyolc góllal kapott ki a Fehérvár Győrben
     A Fehérvár KC Győrben kezdte 2016-ot, ott ahol nagyon régen nem nyert magyar csapat a Fradit leszámítva. Az FKC is a tisztes helytállás céljával utazott a kétszeres BL-győztes otthonába. Ez összességében sikerült is, hiszen sokáig jól tartotta magát Bakó Botond együttese, több jó periódust is bemutatva végül nyolc góllal kapott ki Győrben.
    Győri Audi ETO KC – Fehérvár KC 32-24 (15-10)
    Sport hírek  -  2016. 01. 03. 08:54
    Díjmentes Nordic Walking foglalkozások indulnak az Öreghegyen
    A város különböző pontjain, így az Öreghegyen is díjmentes Nordic Walking túrákon tölthetik igazán aktívan az elkövet- kezendő hónapokat az érdeklődők. Az Öreghegyen december 19-ig, minden hétfőn indulnak a csoportok az Öreghegyi Közösségi Ház (Fiskális út 93.) főbejáratától, Horváth István Nordic Walking instruktor vezetésével.
    Sport hírek  -  2016. 01. 02. 09:48
    Nyitott Tornatermek várják 2016-ban is a hét minden napján a fehérváriakat
    Több mint tíz éve, 2004 óta biztosít széleskörű és ingyenes sportolási lehetőséget a mozogni vágyóknak Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata a Nyitott Tornatermek program keretében. A szervezők az újévben is több újdonsággal és mozgásformával várják az érdeklődőket a foglalkozásokra egészen június 15-ig.