30
31

Sport hírek  -  2016. 04. 13. 20:04
    Fehérvár KC: tizenkétgólos vereség Győrben
    A Fehérvár KC a nyolcadik helyen végzett az NBI alapszakaszában, így a lehető legnehezebb ellenféllel, a Győri Audi ETO KC-val találta magát szemben a rájátszás első körében. A negyeddöntő első meccsét Győrben rendezték, a hazaiak már a szünetben is magabiztosan vezettek, végül pedig tizenkét góllal nyertek.
    Győri Audi ETO KC - Fehérvár KC 32-20 (15-8)
    Sport hírek  -  2016. 04. 12. 12:46
    Műkorcsolya: hat országból száznyolcvan induló a Jégmadár húsvéti kupán
    Második alkalommal rendezik meg a hétvégén a Jégmadár húsvéti kupát. A nemzetközi műkorcsolya verseny idén hazai válogató lesz, a viadalra pedig hat országból száznyolcvan műkorcsolyázó érkezik. A Jégmadár Műkorcsolya Egyesület vezetőedzője szerint több aranyérem is kerülhet a fehérvári indulók nyakába.
    Sport hírek  -  2016. 04. 11. 06:56
    Remekül szerepeltek a fehérvári súlyemelók az országos bajnokságon
    Hétvégén, a BKV csarnokban rendezték a Masters Országos Súlyemelő Bajnokságot, amin Bódis - Szabó Katinka megvédte magyar bajnoki címét a 75 kg-osok között, a 62 kg-osok között ugyancsak magyar bajnok lett Antal Ottó és a 105 kg-osoknál pedig Gyolcsos Ferenc állhatott a dobogó legfelső fokára. A Fehérvár Rugby Club súlyemelő szakosztályának tanítványai a bajnoki címeken kívül meganyi dobogós helyezést értek el a hétvégén.
    Sport hírek  -  2016. 04. 09. 20:40
    Körmenden nyert rangadót a remekül dobó Alba Fehérvár
    Első idegenbeli győzelmét aratta a közép- szakaszban a TLI-Alba Fehérvár. Körmenden jól dobott és keményen védekezett Dzunics Braniszlav csaoata, amelyben ismét Ryan Pearson volt a legeredményesebb. De többen is kitettek magukért a vártnál sokkal simább mérkőzésen, amelyen egyértelmű fölényben játszott és végig dominált az Alba.
    Sport hírek  -  2016. 04. 09. 20:00
    Két kapott gól után a hajrában egyenlített a Videoton
    A kiesőjelölt Vasast fogadta a dobogóért küzdő Videoton Felcsúton. Az erőviszonyok egyértelműen a fehérváriak mellett szóltak, de az első félidőben két gólt is kapott a mezőnyfölényben játszó hazai csapat. Szünet után a hajráig csak nyomott, akkor azonban szintén percek alatt egyenlített a Vidi, így egy vereség és egy győzelem után harmadszor döntetlent játszott a Vasassal a szezonban.
    Videoton - Vasas 2-2 (0-2)
    Sport hírek  -  2016. 04. 08. 09:07
    Felsővárosi röplabdás sikerek - a fiúk és a lányok is magabiztosan győztek
    Taroltak a Felsővárosi Általános Iskola fiú és lány röplabdás növendékei! A kedden megrendezett IV. korcsoportos megyei diákolimpiai döntőn Fésüs Irén és Nagy Róbert tanítványai nagy magabiztossággal utasították maguk mögé a tornán résztvevő csapatokat. Kiváló teljesítményükkel a Felsővárosi Általános Iskola röplabdás tehetségei bejutottak az országos diákolimpiai elődöntőbe.
    Sport hírek  -  2016. 04. 08. 07:50
    Röplabda világsztár vendégeskedik a Székesfehérváron!
    Találkozz személyesen a földkerekség egyik legjobb röplabdázójával Fehérváron! A 2016. május 13-15. között rendezendő Alba Regia Nemzetközi Röplabda Gála másnapján a német röplabda-válogatott magyar származású sztárjátékosa, Grózer György vendégeskedik a Királyok Városában. Az ingyenes beszélgetős eseményre sok szeretettel várnak minden érdeklődőt!
    Sport hírek  -  2016. 04. 06. 20:18
    Előnyt kovácsolt, majd célba is ért vele az Alba az Atom ellen
    Hazai pályán folytatta a középszakaszt a TLI-Alba Fehérvár. Az ellenfél a Paks volt, amely a Szolnok legyőzésével hangolt a fehérvári rangadóra. Az első negyedben azonban nem tudta megállítani a remekül játszó Albát, és ez meghatározta a későbbieket is. A vége fölényes hazai siker lett, másodszor a középszakaszban.
    TLI-Alba Fehérvár - Atomerőmű SE 97-74

Sport hírek  -  2016. 04. 06. 09:17
    Alba-Paks rangadó: online-közvetítés!
    Szerda este 18.30-kor kezdődik az Aba Regia Sportcsarnokban a kosárlabda-bajnokság középszakaszának újabb rangadója. A TLI-Alba Fehérvár a paksi Atomerőmű SE ellen játszik. A két csapat legutóbb hosszabbításos, nagy csatát vívott, fehérvári győzelemmel. A mai találkozó élőben követhető lesz a szekesfehervar.hu/elo oldalon.
    Sport hírek  -  2016. 04. 05. 20:15
    Nem jött össze a bravúr - hattal nyert a Fradi Fehérváron
    Nem sikerült borítani a papírformát, a Ferencváros hat góllal győzött a Köfém Sportcsarnokban, így a Fehérvár KC a Győrrel játszik majd a bajnokság rájátszásában a legjobb négy közé jutásért.
    Fehérvár KC – FTC-Rail Cargo Hungaria 28-34 (13-19)