30
31

Sport  -  2017. 03. 04. 18:41
    Egygólos fehérvári vereség a megyei rangadón
    Végig kiélezett, igazai derbit hozott a megyei rangadó az Alba Fehérvár KC és a Dunaújvárosi Kohász között. Pedig volt, hogy a vendégek, volt hogy a Fehérvár vezetett több góllal, de a döntés a hajrára maradt, ebből pedig a Kohász jött ki jobban, és végül egy góllal győzött.
    Alba Fehérvár KC – Dunaújváros 26-27 (12-13)
    Sport  -  2017. 03. 04. 17:20
    Lazovics zsenije döntötte el a Vidi-Honvéd rangadót
    A labdarúgó első osztály 22. fordulójának rangadója volt a listavezető Budapest Honvéd felcsúti látogatása a második Videotonnál. Szervezett vendégek szűrték meg a Vidi akcióit az első félidőben, egészen egy zseniális Lazovics-villanásig, amellyel a fehérváriak mehettek előnyben szünetre. A folytatásban hamar emberelőnybe is került a Vidi, de csak a hajrában döntötte el a meccset, amelyen egyértelműen Danko Lazovics volt a főszereplő.
    Videoton - Bp. Honvéd 3-0 (1-0)

Sport  -  2017. 03. 03. 06:46
    SZINGO-Balaton Team - készülnek a versenyszezonra
    A csapat első 2017-es megmérettetése a tihanyi Félsziget Kupa lesz március 19-én, majd 25-én Szekszárdon, 26-án pedig a Bonyhád GP-n fognak versenyezni. Február 18 és 24 között Montenegróban edzőtáboroztak.
    Sport  -  2017. 03. 02. 07:05
    Köszöntsük együtt Fa Nándort kedden este hatkor a Városházán!
    Március 7-én, kedden 18 órakor a Városházán köszönti Székesfehérvár földkerülő hajósát, Fa Nándort, aki élménybeszámolót is tart a jelenlévőknek. Az érdeklődők a beszélgetés keretében hallhatják a Vendée Globe mezőnyében nyolcadik helyen célba érkező, a Földet már ötödször megkerülő Fa Nándor kalandjait, tapasztalatait.
    Sport  -  2017. 03. 01. 15:32
    Szurkolói információk a Budapest Honvéd elleni szombati rangadóra
    Újabb rangadó vár a Vidire hétvégén! Az OTP Bank Liga 22. fordulójában a két ponttal a fehérvári alakulat előtt álló listavezető, Budapest Honvéd ellen lép pályára Henning Berg együttese március 4-én, szombaton 15.30-kor a Pancho Arénában. A kapuk és a jegypénztárak 13.30 órakor nyitnak szombaton, a Videoton FC pedig ingyenes buszokat indít a meccsre.
    Sport  -  2017. 03. 01. 10:11
    Az Alba triatlonos Lukács Levente újabb sikere
    Különleges futóversenyt rendeztek a hétvégén, a kőbányai pincerendszerben. A III. BBU föld alatti futóversenyén rajthoz állt az Alba Triatlon SE sportolója, Lukács Levente is. A fehérvári versenyző pedig magabiztosan szerezte meg az abszolút első helyet.
    Sport  -  2017. 03. 01. 07:56
    Amatőr asztalitenisz verseny lesz vasárnap a Hétvezér Általános Iskolában
    Újabb Amatőr Asztalitenisz Versenyt szervez vasárnap délelőtt a Fejér Megyei Szabadidősport Szövetség a Hétvezér Általános Iskolában. A sportos programon azok vehetnek részt, akik az asztalitenisz sportágban nem igazolt játékosok. Az eseményre vasárnap reggel a verseny helyszínén lehet nevezni. A szervezők több versenyszámban is várják a jelentkezéseket.
    Sport  -  2017. 02. 27. 16:16
    Öt érmet szereztek az ARAK atlétái a dobók téli bajnokságán
    Az ARAK dobói a téli dobó OB-n Szombathelyen versenyeztek, ahonnan 5 éremmel tértek haza. Az újonc, serdülő és felnőtt korosztály bajnokságáról az öt érem mellett nagy egyéni csúcsok is születtek. A viadalon először indult ARAK-os színekben Pásztor Bence, aki 69,12 méteres dobásával a bronzérmet szerezte meg.
    Sport  -  2017. 02. 27. 16:07
    A Vasvári nyerte a IV. korcsoportos Foci Diákolimpia Városi döntőjét
     A 2016/2017. tanévi IV. korcsoportos Foci Városi Diákolimpia döntőjében négy iskola fiataljai mérték össze tudásukat. A hétfő délutáni négyes fináléban Ciszterci Szent István Gimnázium, a Vasvári Pál Gimnázium, a Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, valamint a Vörösmarty Mihály Általános Iskola fiataljai léptek pályára. A tornán végül a Vasvári Pál Gimnázium győzött.
    Sport  -  2017. 02. 27. 15:54
    ARAK-os sikerek születtek a hétvégi fedett pályás bajnokságon
    Az ifjúságiak és a juniorok fedett pályás bajnoksága ARAK-os sikereket is hozott. Szombaton régi álma teljesült Szépe Gergőnek a juniorok távolugró versenyében. A döntőbe kerülés után tovább javította egyéni csúcsát, és az élre került. Az utolsó, 718 cm-es ugrással pedig beugrotta magát a hétméteresek táborába. Ezzel a bravúrral legyőzte magát, és 34 centivel verte meg az ezüstérmest!