30
31

Sport hírek  -  2016. 10. 28. 21:40
    Megtört a jég, győzött hazai pályán a Fehérvár AV19
    Nagyon hosszú idő után ismét nyerni tudott hazai jégen a Fehérvár AV19, miután hátrányból fordított a Klagenfurt ellen. Ezúttal sikerült gólt szerezni a harmadik harmadban, majd nagy harcban, hősiesen védekezve őrizte meg előnyét Benoit Laporte csapata. Ezzel visszavágott a KAC-nak a szezonnyitó 5-0-ás vereségért.
    Fehérvár AV19 - Klagenfurt 2-1 (0-1, 1-0, 1-0)
    Sport hírek  -  2016. 10. 28. 09:08
    A Budafok ellen folytatja a Vidi a Magyar Kupa szereplését
    Péntek reggel készítették el a labdarúgó Magyar Kupa következő fordulójának sorsolását. A legjobb harminckét csapat között ismét kiemeltek voltak az élvonalbeli résztvevők, akik így alacsonyabb osztályból kaptak ellenfelet. A Videoton az NB III-ban szereplő Budafok otthonában lép pályára november 30-án, egy mérkőzés dönt a továbbjutásról az idei utolsó kupafordulóban.
    Sport hírek  -  2016. 10. 26. 20:53
    Znojmóban sem tudott nyerni a Fehérvár AV19
    Nem sikerült kimásznia a gödörből a Fehérvár AV19-nek. Benoit Laporte gárdája kétszer is egyenlített Znojmóban, harmadszor azonban már nem sikerült. A hazaiak győztes találatot a harmadik harmad derekán szerezték, a Volán pedig ezután már nem tudta kihasználni helyzeteit.
    Orli Znojmo – Fehérvár AV19 3-2 (2-1, 0-1, 1-0)
    Sport hírek  -  2016. 10. 26. 20:25
    Edwards remekelt, az Alba nyert az Európa-kupában
    Hazai pályán is bemutatkozott a kosárlabda FIBA Európa-kupában az Alba Fehérvár. A Brussels Basketball ellen próbáltak javítani Lóránték a Benficától elszenvedett vereség után. Fordulatos első félidő végén még hátrányban voltak a fehérvériak, szünet után azonban Edwards remeklésével nagyobb előnybe kerültek. Sikerült ezzel célba érni, megvan az első siker az Európa-kupában.
    Alba Fehérvár - Brussles Basketball 86-79

Sport hírek  -  2016. 10. 26. 19:36
    A második félidőben megszorongatta a Fradit az Alba Fehérvár KC
    A vendégek hétvégi, Lipcse elleni Bajnokok Ligája mérkőzése miatt előrehozott Alba Fehérvár KC – Ferencváros mérkőzésen nem sokon múlt a meglepetés. Két perccel a vége előtt csak két góllal vezetett a bajnoki ezüstérmes alakulat, és bár egyenlíteni nem sikerült, büszkék lehetnek második félidőre a fehérváriak.
    Alba Fehérvár KC – FTC-Rail Cargo Hungaria 27-31 (12-20)
    Sport hírek  -  2016. 10. 26. 15:31
    Könnyedén jutott tovább a Videoton a Magyar Kupában
    A megyei első osztályú Makó otthonában játszott a Magyar Kupa hetedik fordulójában a Videoton. A papírformát hamar igazolta, és már az első félidőben 4-1 re vezetett a fehérvári csapat, amelyben pályára léphettek eddig kevesebb szerephez jutó játékosok is. Végül 6-1-re győzött Henning Berg csapata, és bejutott a legjobb 32 közé.
    Sport hírek  -  2016. 10. 26. 10:41
    Újra Székesfehérváron lép pályára a magyar amerikai futball válogatott
    A Magyarország – Lengyelország barátságos mérkőzés után hazánk egyetlen 120 yardos amerikai foci pályája, vagyis a székesfehérvári First Field ad újra otthont a nemzeti együttes találkozójának. Grátz Vilmos alakulata szombaton délután Belgium legjobbjai ellen méri össze tudását.
    Sport hírek  -  2016. 10. 25. 11:14
    EHF-kupa: verhető ellenfelet kapott az Alba Fehérvár KC
    Nem kapott verhetetlen ellenfelet az Alba Fehérvár KC az EHF-kupa harmadik kvalifikációs körében. Deli Rita együttese a szlovák Iuventa Mihalovce együttesével találkozik majd a csoportköbe jutásért vívandó párharcban. A két másik magyar csapat az Érd és a Dunaújváros egymással küzd majd.
    Sport hírek  -  2016. 10. 25. 08:47
    Megnyerte a Magyar Kupát a Fehérvár Rugby Club U16-os lánycsapata
     Megnyerte a Magyar Kupát a Fehérvár Rugby Club U16-os lánycsapata Antal Benjámin vezetésével. A fehérvári lányok a döntőben a Tárnok csapatát győzték le, az első félidőben még döntetlen volt az állás, majd a második félidőben már nem tudtak lépést tartani az FRC-vel. A csapatből főleg Huszti Katalin és Gyolcsos Mária volt elemében.
    Sport hírek  -  2016. 10. 25. 08:26
    Szurkolói információk a Makó elleni Magyar Kupa-találkozóra
    A Magyar Kupa 7. fordulójában a Videoton FC október 26-án, szerdán 13.30 órakor a csongrádi Megye I-es Makó otthonában lép pályára. A szerdai találkozóra a jegyek 500 forintba kerülnek, jegyvásárlásra kizárólag a helyszínen, a mérkőzés előtt lesz lehetőség. 14 év alattiak számára a belépés ingyenes. A jegypénztár a találkozó előtt két órával nyit.