Elismerés az Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia szorgalmas tehetségeinek
    Az utánpótlás és a felnőtt együttes tagjai együtt edzettek hétfőn délelőtt az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban. Nyolc tehetséges fiatal léphetett együtt a jégre az EBEL csapat játékosaival, ugyanis az Ifj. Ocskay Gábor Alapítvány minden évben díjazza az U10 és U12-es csapatok legszorgalmasabb ifjú sportolóit.
    Sport  -  2017. 03. 20. 15:54
    Magyar bajnok az ifjúsági jégkorongcsapat
    Az Ifjabb Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia ifjúsági csapata megvédte magyar bajnoki címét, miután vasárnap, hazai jégen 4-2-re nyert a MAC Budapest együttese ellen. Kiss Dávid alakulata így vereség nélkül abszolválta az egyik fél három győzelméig tartó finálét.
    Sport  -  2017. 03. 20. 14:37
    A Fehérvári Curling Egylet Szinkronkorcsolya Szakosztály is elindult a Budapest Kupán
    A Budapest Kupa idei versenyén a világbajnok Team Paradise mellett olyan top csapatok is jégre léprek, mint amilyen a kanadai Les Supremes, vagy a magyar szinkronkorcsolya válogatott. A Székesfehérvári Curling Egylet Szinkronkorcsolya Szakosztálya ezúttal három csapattal nevezett a hétvégi megmérettetésre.
    Sport  -  2017. 03. 20. 13:25
    A WU15-ös kategóriában lett aranyérmes Neubauer Eliza a Félsziget Kupán
    A Szingo Balaton Team fiataljai február 18-24. között Montenegróban edzőtáboroztak. A tengerparti mediterrán klíma és a környékbeli 600-900 méter magas hegyek tökéletes edzés lehetőséget biztosítottak a hazai versenyekre való felkészülésre. A csapat első 2017-es megmérettetése a tihanyi Félsziget Kupa volt, melyen Neubauer Eliza aranyérmet szerzett a WU15-ös kategóriában.
    Sport  -  2017. 03. 20. 11:29
    Eredményes hétvégét zártak a Fehérvár Rugby Club súlyemelői és rögbisei
    Sikeres három napot tudhat maga mögött a Fehérvár Rugby Club súlyemelő és rögbi-szakosztálya egyaránt. A súlyemelők két aranyéremmel zárták a pénteki napot, míg a rögbisek szombaton és vasárnap is szép sikereket arattak. A felnőtt női csapat ráadásul torna győztes lett, miután a döntőben 26-12-re felülmúlta a Tárnok együttesét.
    Sport  -  2017. 03. 20. 11:03
    Vasárnap megkezdi bajnoki menetelését a Fehérvár Enthroners
    Legutóbb az elmúlt év októberében, a Tatabánya Mustangs elleni győztes osztályozón lépett pályára a Fehérvár Enthroners. Azon a mérkőzésen dőlt el, hogy a következő szezonban egy osztállyal feljebb, a FEZEN Divízió I-ben játszhatnak a fehérvári játékosok. A várakozásnak vége, vasárnap délután 15 órakor újra pályára lépnek a Fehérvári Koronázók a Budapest Eagles ellen.
    Sport  -  2017. 03. 19. 20:04
    Szenzációs körmendi győzelmével alapszakasz-első az Alba
    Már több mint húsz ponttal vezetett a hazai Körmend a kosárlabda-bajnokság csúcsrangadóján az Alba Fehérvár ellen, de innen is felállt és fordított a Dzunics-csapat! Az első negyedben remekül dobó vasiakat kiváló védekezéssel őrölte fel az Alba, közben extra egyéni teljesítmény is volt a vendégeknél. Brandon Taylor 22 ponttal és 10 gólpasszal járult hozzá a helyenként igencsak túlfűtött hangulató meccs megnyeréséhez. Ezzel az alapszakaszt is megnyerte az Alba és remek helyzetből várhatja a folytatást.
    Körmend - Alba 76-81
    Sport  -  2017. 03. 18. 14:42
    Elindult a nevezés a hatodik TESZ-futásra
    A családi csapatok és munkahelyi váltók mellett az egyéni futók 4,8 és 9,6 km-es távjára is lehet már jelentkezni a verseny weboldalán. Érdemes előzetesen nevezni, mert az április 17-ig visszaigazolt nevezések mellé ajándék futópólót adnak a szervezők. Természetesen lesz lehetőség helyszíni nevezésre is. A nagy sikerű egykörös Depónia-futás 18:00-kor indul majd.
    Sport  -  2017. 03. 17. 18:14 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
    Mezei Futás Diákolimpia - gyerekek százai futottak a délutáni napsütésben
    Mintegy hétszáz általános iskolás gyűlt össze pénteken kora délután a Palotavárosi tavaknál, ahol a Városi Atlétikai Mezei Futás Diákolimpia döntőjét tartották. Három korcsoportból juthattak tovább a legjobbak a megyei versenyre, mely március 28-án 14 órakor lesz, szintén a Palotavárosi tavaknál. Szinte valamennyi fehérvári iskola képviseltette magát a városi mezei futóversenyen.
    Sport  -  2017. 03. 17. 12:37
    Rajzpályázatot hirdet az Alba Fehérvár Kosár és Kézilabda Klub
      Két korcsoportban írt ki rajzpályázatot az Alba Kosár és Kézilabda Klub. Az alkotások témája – természetesen – a sport és azon belül is a kosárlabda, illetve a kézilabda. A pályamunkákat április 14-ig lehet beküldeni az Alba Regia SC Kft-hez. Az alkotásokat az Alba Fehérvár NBI-es kosárlabdacsapata, valamint az Alba Fehérvár KC női kézilabdázói fogják értékelni.