30
31

Sport  -  2017. 02. 01. 20:21
    Sima papírforma Alba-győzelem a MAFC elen
    A nem várt nagyarányú szombathelyi vereség után hazai pályán gyengébb ellenféllel szemben javíthatott az Alba Fehérvár a kosárlabda-bajnokságban. Az első félidőben 59 pontig jutottak Edwardsék a MAFC ellen, és simán vezettek. Nem változott a játék képe a folytatásban sem, bár az utolsó negyedet már elég lazán vették a hazaiak, akik végül így is száz pont fölött dobtak és magabiztosan nyertek.
    Alba Fehérvár - MAFC 101-75
    Sport  -  2017. 02. 01. 08:21
    Jóga ötven fölöttieknek szerdán este a Művészetek Házában
    50 felett is fiatalon! szlogennel tartanak jógát az idősebb korosztályok számára a Művészetek Házában. Az érdeklődőket szerdán este 18 órától várják a közérzetjavító mozgásformára. A foglalkozásokon a hát, a gerinc, az ízületek, az egyensúly, a tudatosság és az izmok ellazítása áll a középpontban, miközben gyengéden megtörténik a belső szervek és a mirigyek átmasszírozása.
    Sport  -  2017. 01. 30. 13:53
    Részvételi rekord a sakk Diákolimpiai megyei döntőjében
    Hat korcsoportban mintegy százötven iskolás vett részt a Fejér megyei sakk diákolimpia egyéni döntőiben a székesfehérvári Szabadművelődés Házában. A mezőny gerincét a székesfehérvári iskolák tanulói alkották, alsó-, és felső tagozatosok, illetve középiskolások versengtek a továbbjutó helyekért. A Diákolimpiai országos döntőjébe az amatőr versenyzők között korcsoportonként az első helyezettek, a versenyszerűen sakkozók közül a dobogósok jutottak.
    Sport  -  2017. 01. 30. 08:10
    Nyílt edzésre vár minden érdeklődőt Lengyel Zsófia látássérült parasportoló
    Lengyel Zsófia parasportoló a Mobilitás Egészség Klubbal (MOBEK) összefogva akadálymentes körülmények között, átmozgató, erősítő, jó hangulatú zenés sportfoglalkozást hozott létre olyan fogyatékossággal élő emberek számára, akik nyitottak a mozgás örömére. Az első foglalkozás hétfőn háromnegyed 5-kor kezdődik.
    Sport  -  2017. 01. 30. 07:20
    Áthajózott a Ráktérítőn a Spirit of Hungary - február 8-án érkezhet meg Fa Nándor
    Vendée Globe egyszemélyes non-stop földkerülő verseny 13. hetében továbbbra is a 8. helyen vitorlázik, a Ráktérítőt is elhagyva Fa Nándor és a Spirit of Hungary. A jelenlegi időjárás-előrejelzések alapján pedig körülbelül február 8-ra kalkulálja a megérkezést Les Sables d’Olonne-ban.
    Sport  -  2017. 01. 29. 23:12
    Fehérvári sikerek az öttusázók nemzetközi idénynyitóján
    A férfiaknál Demeter Bence győzött, míg a szintén a Volán színeiben induló Málits István a harmadik helyet szerezte meg a Peridot nemzetközi fedettpályás öttusa versenyen. A nőknél Kovács Sarolta legjobb magyarként a második helyen végzett. Férfi négytusában Salga Gergő állhatott fel a dobogó tetejére. A budapesti idénynyitón tizenhárom ország több mint száz versenyzője indult.
    Sport  -  2017. 01. 29. 20:44
    Nulla gól, egy pont - nem lépett előrébb a Fehérvár AV19
    Harmadszor fordult elő a szezonban, hogy nem tudott gólt ütni a Dornbirnnak a Fehérvár AV19 az EBEL-ben, de a korábbi két vereséget követően most legalább a pontszerzés összejött. A hokiban fehér hollónak számító 0-0 után a hosszabbításban az osztrákok ütöttek gólt, így egy pont lett a dornbirni túra eredménye, ez viszont kevésnek tűnik, mert hat meccsel a középszakasz vége előtt hat pont választja el a Volánt a play-off helytől.
    Dornbirn - Fehérvár AV19 1-0 (0-0, 0-0, 0-0, 1-0) h.u.
    Sport  -  2017. 01. 29. 19:06
    EHF-kupa: Franciaországban is döntetlent játszott a Fehérvár
    Ismét döntetlent játszott egymással az Alba Fehérvár KC és a Brest Bretagne. A két gárda ezúttal Franciaországban csapott össze egymással, és csakúgy mint egy hete Székesfehérváron ismét pontosztozkodással ért véget a meccs. A kvartett élén a Brest áll hat ponttal, de a Lipcsét legyőző Krasznodarnak is hat pontja van a második helyen. A Fehérvár legközelebb február 4-én éppen az orosz gárdát fogadja majd.
    Brest Bretagne – Alba Fehérvár 21-21 (7-11)
    Sport  -  2017. 01. 29. 18:49 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
    Zsinórban harmadszor győzött a Real Madrid a Szent István Kupán
    Véget értek Európa egyik legrangosabb kosárlabda utánpótlás tornájának, a IV. Szent István Kupa küzdelmei. A nívós viadalon a vasárnapi helyosztókon is pazar egyéni és csapat teljesítményeket láthatott az Alba Regia Sportcsarnokba ellátogató közönség. A torna fináléjában a Real Madrid 87-82-re győzött az olasz Stellazzura Rome ellen, így megvédte címét.
    Sport  -  2017. 01. 28. 20:21
    Kiütötték az Alba Fehérvárt Szombathelyen
    Az első három negyedben is csak futott az eredmény után az Alba Fehérvár a Falco otthonában, a negyedikben azonban simává is vált az addig jobára szoros meccs. A hazaiak a vártnál jóval könnyebben verték a listavezetőt, amely így szezonbeli harmadik vereségét szenvedte el a bajnokságban. Kevés pontot szereztek a fehérváriak, és ezúttal a védekezésük sem működött jól a savaria Arénában.
    Falco - Alba Fehérvár 89-61