Látnivalók

Tömegsport

Sport hírek  -  2016. 07. 11. 14:38 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
    A negyedik turnussal folytatódott a Fehérvár Vízilabda SE tábora
    Már a negyedik turnus kezdte meg hétfőn reggel edzéseit a Fehérvár Vízilabda Sport Egyesült nyári vízilabda táborában. A szervezők célja elsősorban az, hogy a 8 és 14 év közötti gyermekekkel megszeretessék a vizet, az úszást, valamint a labdajátékokat. A tábort Ágner Zoltán magyar bajnok vízilabdázó vezeti.
    Sport hírek  -  2016. 07. 10. 18:45
    Alekszejev Tamara hetedik, Demeter Bence tizenötödik lett Szófiában
    Az öttusa Európa-bajnokság fehérvári döntősei közül az Alba Öttusa versenyzője, Alekszejev Tamara a női döntőben remek kombinált számmal a hetedik helyre futott fel, vagyis az élmezőnyben végzett. A volános Demeter Bence az olimpiai felkészülés részeként vett részt az Eb-n, és a vasárnapi férfi döntőben a tizenötödik helyet szerezte meg, főleg a lovaspályán vesztett értékes pontokat.
    Sport hírek  -  2016. 07. 10. 08:20
    Vékony Vanda sikere a lengyel ifi EB-n
    Harminchárom ország 400 versenyzője között ért el kimagasló eredményt Lengyelországban az ifjúsági EB-n az Arak Tájékozódási Futó Szakosztály versenyzője, Vékony Vanda. A 18 éves fehérvári versenyző egyéniben 92 induló között lett az ötödik, váltóban pedig a magyar csapat tagjaként a negyedik, minimális különbséggel szorulva le a dobogóról.
    Sport hírek  -  2016. 07. 09. 21:06 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
    Ezüstérmes lett a Fehérvár Enthroners a FEZEN Divízió II-es bajnokság döntőjében
    Története legfontosabb mérkőzésére készült szombaton délután a Fehérvár Enthroners. Pál Tibor Kornél alakulata a FEZEN Divízió II-es bajnokság döntőjében a Budapest Eagles együttesével küzdött meg az aranyéremért. A mintegy 2500 néző előtt lejátszott meccsen a vendégek diadalmaskodtak 35-13-ra, így a fehérváriak ezüstérmesek lettek.
    Sport hírek  -  2016. 07. 09. 12:04
    Kvalifikáció a Vendée Globe-ra - Fa Nándor elindult Newportból
    Fa Nándor magyar idő szerint péntek éjjel elindult Newportból, hogy versenytempóban teljesítse a New York-Vendée távot, a novemberi Vendée Globe földkerülő vitorlásversenyre készülve. A Vendée Globe november 6-én rajtol Les Sables d'Olonne-ból. Fa Nándor - aki egyben 60 lábas versenyhajójának tervezője - a legjobb nem francia versenyzőként az ötödik helyen végzett az 1992-93-as földkerülő versenyen. Útja akkor 128 napig tartott.
    Sport hírek  -  2016. 07. 09. 11:37
    Szurkolói információk az FK Čukarički elleni EL-selejtezőre
    Az OTP Bank Liga mérkőzésein megszokott, kedvező jegyárakon vásárolhatják meg a Vidi szurkolói az FK Čukarički elleni hazai mérkőzésre szóló belépőket, amelyeket érdemes a későbbiekre is megőrizni. Az Európa Liga-selejtező második körére a Videoton FC szurkolói az OTP Bank Liga mérkőzésein megszokott, kedvező jegyárakon válthatják meg belépőiket a Pancho Arénába.
    Sport hírek  -  2016. 07. 08. 09:46
    Jó selejtező után Alekszejev döntős, Kovács visszalépett
    A Szófiában zajló öttusa Európa-bajnokság csütörtöki napján a női selejtezőre került sor. Ami a legfontosabb, hogy Kovács Sarolta, Alekszejev Tamara és Boros Alexandra is továbbjutott a fináléba. Ami viszont egy kis aggodalomra ad okot, hogy a remekül szereplő és csoportjában harmadik helyen záró Kovács Sarolta fájlalta a hátát a selejtező végén. A szakmai stáb – természetesen egyeztetve a versenyzővel – úgy döntött, hogy elővigyázatosságból Kovács Sarolta visszalép a döntőtől.
    Sport hírek  -  2016. 07. 08. 08:46
    Távozik a válogatott center: Bartalis István a német élvonalba igazol
    A közönség- kedvenc center, a 2016-os elit világbajnokság három legjobb magyar játékosának egyike több topcsapat figyelmét is felhívta magára kiváló játékával, végül a DEL-ben érdekelt Schwenninger Wild Wings csapata mellett döntött.
    Sport hírek  -  2016. 07. 08. 08:15
    Székesfehérvár a legjobbbak között a Kihívás Napján - eredményt hirdetett a nemzetközi szövetség
    A Nemzetközi Szabadidősport Szövetség a héten ismertette hivatalosan az idei Kihívás Napja nemzetközi versenyeinek eredményeit, mely megerősítette, hogy Fehérvár 2016-ban is nyert a kategóriájában. A május 25-én rendezett szabadidősportos eseményen Székesfehérvárt a Puerto Ricó-i Yaucóval és a spanyol Las Rozas de Madriddal sorsolták össze, és a királyok városa volt a legaktívabb ebből a trióból.
    Sport hírek  -  2016. 07. 08. 07:30
    Megújul(t) a Kiskút úti Teniszcenturm
    Alaposan megújult az elmúlt hónapokban a Kiskút úti Teniszcentrum. Az új tulajdonos a klubházat leszámítva mindent lebontott, a régi pályák helyén újak állnak. A megújulásnak azonban még nincs vége, a tervek szerint a tenisz szerelmeseit télen is kiszolgálja majd a létesítmény. Három szabadtéri pályát sátorral fednek majd be, de a célok között szerepel egy Magyarországon egyedülálló fedett teniszcsarnok építése is.