Sport hírek  -  2016. 08. 29. 19:37
    Magyar és bosnyák válogatottat is igazolt a Videoton
    Az átigazolási időszak hajrájában belehúzott a Videoton, a fehérváriak két labdarúgó leigazolását is bejelentették az elmúlt órákban. Mindkettő nagy fogásnak számít magyar viszonyaltban, hiszen Varga József harmincegyszer szerepelt a magyar válogatottban, Anel Hadzic pedig tizennégyszer a bosnyák nemzeti tizenegyben. Előbbivel három plusz egy, utóbbival két évre kötöttek szerződést a piros-kékek.
    Sport hírek  -  2016. 08. 29. 15:27
    A harmadik helyen végzett Székesfehérvár a Megyei Jogú Városok XIV. Sporttalálkozóján
    Dobogós helyen végzett Székesfehérvár csapata a Megyei Jogú Városok Sport- találkozóján. A Polgármesteri Hivatalok köztisztviselőiből és intézményeik közalkalmazottjaiból álló csapatok tizennegyedszer mérték össze „erejüket” több hagyományos és néhány különleges versenyszámban. Az élen Debrecen, a második helyen Békéscsaba végzett.
    Sport hírek  -  2016. 08. 29. 15:04 - A cikk VIDEÓT tartalmaz
    Megérkezett az új vezetőedző a Volánhoz - interjú Benoit Laporte-tal
    Munkába állt a Fehérvár AV19 új vezetőedzője, Benoit Laporte. A kanadai-francia szakember egyelőre a jég mellől figyelte új csapatát a hétfő délelőtti edzésen, a legújabb csatárigazolás ellenben már jégre is lépett. Adam Courchaine veretes múlttal rendelkezik, reméljük, góllövő erényeit Fehérváron is megcsillantja.

Sport hírek  -  2016. 08. 29. 10:10 - A cikk VIDEÓT tartalmaz
    Heti Alba: érkező légiós, újabb edzőmeccsek
    Lejátszotta első felkészülési mérkőzését az Alba Fehérvár, a Komarno ellen szoros csatában kaptak ki Lóránt Péterék. A héten teljessé válik a kosarasok légiós kontingense, hétfő este megérkezik Winston Shepard. Az amerikai játékos akár pályára is léphet szerdán a Veszprém elleni hazai találkozón, amelyet szombaton követ újabb edzőmeccs. Akkor Kaposvárra látogat Dzunics Braniszlav csapata.
    Sport hírek  -  2016. 08. 27. 23:56 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
    Kazah öröm a Kispályás Labdarúgó Európa Torna döntőjében
    Kazahsztán diadalával ért véget a 2016-os székesfehérvári Kispályás Labdarúgó Európa Torna. A kazah együttes a döntőben végül büntetőkkel győzte le Horvátországot, míg a harmadik helyen Csehország végzett. Magyarország válogatottja a nyolcaddöntőig menetelt. A következő esztendőben a csehországi Brno ad otthont az Európa Tornának, június 6-16. között.
    Sport hírek  -  2016. 08. 27. 17:13
    Kétszer is legyőzte a szlovák bajnokot az Alba Fehérvár KC
    Az Alba Fehérvár KC pénteken nyilvános, szombat délelőtt zártkapus mérkőzést vívott a Iuventa Michalovce csapatával. Az FKC mindkét találkozón nyolcgólos vezetést szerzett a szünetig, de míg az első meccsen csak négyet tartott meg az előnyéből, a másodikon tizenkét góllal bizonyult jobbnak a szlovák bajnoknál.
    Sport hírek  -  2016. 08. 26. 18:44
    Kazahsztán ellen búcsúzott a magyar csapat a Kispályás Labdarúgó Európa Tornától
    A magyar válogatott pénteken délután Kazahsztán ellen lépett pályára a Kispályás Labdarúgó Európa Torna nyolcaddöntőjében. A mérkőzésen mindent megpróbált és remekül küzdött a magyar csapat, de végül a helyzeteit jobban kihasználó kazahok 5-1-re győztek. A kazah együttes következő ellenfel Németország lesz a negyeddöntőben.
    Sport hírek  -  2016. 08. 26. 09:32
    Kazahsztán lesz a magyar válogatott ellenfele a nyolcaddöntőben
    Minden eddiginél komolyabb erőpróba vár a kispályás magyar labdarúgó válogatottra az Európa Tornán. Nemzeti együttesünk pénteken délután 16.00 órakor Kazahsztánnal csap össze a legjobb tizenhat együttes között. Amennyiben a válogatott továbbjut Kazahsztán ellen, akkor következő mérkőzését ma este 21.00 órakor játssza a negyeddöntőben.
    Sport hírek  -  2016. 08. 25. 16:29 - A cikk KÉPGALÉRIÁT tartalmaz
    Országos elismerésben részesült a Főnix Rock and Roll SE
    Mindössze négy évvel ezelőtt és tizennégy táncossal indult el Székes- fehérváron a Főnix Rock and Roll Sporttánc Egyesület, de a néhány év alatt több mint kétszáz főre bővült a taglétszámuk, és a fehérvári táncosok olyan ismertségre és sikerre tettek szert, hogy már a Magyar TáncSport Szakszövetség is számon tartja őket. A Benedek Dóra vezette egyesületben táncolók nap, mint nap kőkeményen megdolgoznak a sikerért.
    Sport hírek  -  2016. 08. 25. 15:28
    Fehérvár AV 19: Adam Courchaine is aláírt
    A ponterős kanadai center, Adam Courchaine ellátta kézjegyével egy szezonra szóló szerződését, így már hivatalosan a Fehérvár AV19 játékosa. A 32 esztendős támadónak élő szerződése volt a cseh Hradec Královéval, ezt azonban a közelmúltban felbontotta, így ez nem jelentett akadályt, hogy a Volánhoz igazoljon.