29
30
31

Hosszabbítás után kaptak ki a Fehérvári Titánok a MOL Ligában

A MAC Budapest hosszabbításban 4-3-ra győzött a Fehérvári Titánok vendégeként, így már csak egyetlen siker választja el attól, hogy megnyerje negyeddöntős párharcát a jégkorong MOL Ligában. A hétfői, negyedik találkozón Drew Olson szerezte a győztes találatot a 67. percben. Negyeddöntő, 4. mérkőzés: Fehérvári Titánok-MAC Budapest 3-4 (1-2, 2-1, 0-0, 0-1) – hosszabbítás után.

FEHÉRVÁRI TITÁNOK–MAC BUDAPEST 3–4 (1–2, 2–1, 0–0, 0–1)
    Székesfehérvár, 1610 néző. V: Vas Mátyás, Halassy, Váczi, Muzsik
    FEHÉRVÁR: Scola – SZABÓ D. 1, ORBÁN A. (1) – Krogh, Szabó B. – Láday, Imre – Kiss P. 1, Reiter A.
    Kóger D. (1), VAS J. (2), ERDÉLY 1 – Kocsis F., Reisz, Sárpátki (1) – Hamvai, Shupe, Mazzag – Szita, Balogh B., Pillók. Edző: Kóger István
    MAC: Bálizs – KOVÁCS B. 1, Olson 1 – Pozsgai, Mestyán – Vokla, Ruikka – Jászai, Schmál; NIKIFOROV (2), BOORAS 1, Jubinville – Nagy G. (1), Nagy K., Somogyi – KOVÁCS CS. 1, Könczei (1), Keresztury (1) – Roczanov, Terbócs, Tóth R. Edző: Majoross Gergely
    Kiállítások: 10, ill. 6 perc

Kóger István, a Fehérvári Titánok edzője a mérkőzés után kiemelte, hogy a srácoknak, akik vasárnap még ugyanilyen kemény mérkőzésen léptek pályára az EBEL-ben, a harmadik harmadra már nem volt elég erő a lábukban. "Ellenfelünk kihúzta a harmadik játékrészt, okosan várt, és talált egy gólt a hosszabbításban. Semmi gond sincs, a céljaink nem változtak, csupán nehezebb helyzetből folytatjuk." - elemezte a helyzetet az edző.