Innen letöltheted.

360 Fehervar

Látnivalók

Tömegsport

Sport hírek  -  2016. 05. 04. 07:34  -  Kaiser Tamás / fotó: Hídvégi János Gábor
    A hazai harmadik hely után továbbra is dobogón a Fehérvár Rugby Club

A hétvégén újabb bajnoki rögbi bajnoki fordulót rendeztek Fehérváron. A Köfém rögbi pályáján ezúttal a férfiak csaptak össze egymással, a nyolc csapatos tornán a Fehérvár Rugby Club a helyosztón a nagy rivális Százhalombattát verte meggyőző fölénnyel, és lett végül harmadik.
    Szombaton rendezték a Köfém rögbi pályán az Olimpiai rögbi bajnokság 4. fordulóját. Nyolc férfi csapat mérkőzött két négy fős csoportban. A csoport: KARC (Kecskemét), Szeged, Királyság, Vác, Battai Buldogok Százhalombatta. B csoport: Exiles Budapest, Fehérvár Rugby Club, Sopron, Cegléd. A Fehérvár Rugby Club másodikként jutott tovább, miután csoportjában kikapott a torna győztes Exilestől. Az elődöntőben egy eltaktikázott mérkőzésen újabb vereség következett, ezúttal a Szeged csapatától, így nem került a döntőbe az FRC. A harmadik helyért vívott küzdelemben viszont a nagyhírű, kiváló játékos állománnyal rendelkező Battai Buldogok csapatát győzte le a Fehérvár Rugby Club, és lett végül harmadik a tornán.

Eredmények:
    Fehérvár Rugby Club - Cegléd 33 – 5.
    Exiles – Fehérvár Rugby Club 24 – 0.
    Fehérvár Rugby Club – Sopron 29 – 7.
    Elődöntő: Szeged – Fehérvár Rugby Club 19 – 5.
    Helyosztó a 3. helyért: Fehérvár Rugby Club – Battai Buldogok (Százhalombatta) 34 – 7.